Grom Malanów - strona oficjalna

Sokoły Droszew 1:2 KS Grom Malanów
2021-06-16, 19:00:00
Boisko w Droszewie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

RKS Radliczyce 11:5 Prosna Chocz - Kwileń
Dragon Dzierzbin KS Grom Malanów
GKS Rzgów 4:4 Korona - Pogoń Stawiszyn
Piast Grodziec Orły Zagórów
Las Kuczków Jaskiniowiec Rajsko
LKS Godziesze 1966 1:7 Sokoły Droszew
Szczyt Szczytniki Huragan Szczury

Tendencja zniżkowa

• autor: ksgrom, 2010-09-12 17:10

Grom Malanów przegrał drugi z rzędu mecz ligowym. W wyjazdowym spotkaniu malanowianie ulegli 0:2 (0:0) Baszcie Wyszyna.

Mecz z animuszem rozpoczęli gracze z Wyszyny, którzy narzucili swój styl gry. W pierwszych minutach zamknęli Grom na jego połowie, jednak nie zdołali oddać tak naprawdę groźnego strzału. Później inicjatywę przejął Grom, a najlepszą okazję miał Olaf Surdyga, jednak jego strzał dobrze obronił golkiper gości.

Przed przerwą znów groźnie atakowali gracze Baszty, ale Grom utrzymał korzystny rezultat do gwizdka oznajmiającego przerwę. Po raz kolejny błysnął Gibasiewicz, który wybronił strzał głową z pięciu metrów. Jednak podobnie jak linia obrony, nie może tego meczu zaliczyć do udanych, bo obok kapitalnych interwencji przydarzały się kiksy, z których wyszynianie nie zdołali wykorzystać. Jeszcze przed przerwą kontuzjowanego Macieja Siwka zmienił Jacek Harasny.

Druga część rozpoczęła się od naporu malanowian. W 53. minucie świetnym dośrodkowaniem z lewej strony popisał się Kamil Kaczkowski, obrońcę uprzedził Łukasz Ekiert, umieszczając piłkę w siatce. Wszystkich, nawet zawodników Baszty, zadziwiła jednak decyzja sędziego, który odgwizdał spalonego. Chwilę później po rzucie rożnym znów próbował Ekiert, ale piłka przeleciała nad poprzeczką. W 65. minucie z dobrej strony pokazał się bramkarz Baszty, który obronił strzał Zwolińskiego i dobitkę Kaczkowskiego.

W 69. minucie Michała Wesołowskiego zmienił Sebastian Płóciennik, a w 77. minucie za Kamila Kaczkowskiego wszedł Filip Surdyga. Grom nadal próbował zagrażać bramce Baszty, ale to wyszynianie coraz śmielej konstruowali akcje. Większość ich ataków zaczynała się na prawej stronie i to właśnie tam zawiązały się obie akcje bramkowe - w 83. minucie po nieporozumieniu GIbasiewicza i Harasnego napastnik Baszty wbił bramkę z metra, a cztery minuty później po zgraniu z prawej strony padł drugi gol, przesądzający winik spotkania.

Grom znów pokazał, że ma problemy ze skutecznością i po raz kolejny został pokrzywdzony przez sędziów. Miejmy nadzieję, że za tydzień uda się powrócić na właściwe tory i powalczyć o kolejne cenne punkty.

Grom: Bartosz Gibasiewicz - Olaf Surdyga, Mariusz Wiatrowski, Karol Frącala, Maciej Siwek (45' Jacek Harasny), Michał Wesołowski (68' Sebastian Płóciennik), Radosław Zwoliński, Kamil Witkowski, Kamil Kaczkowski (Filip Surdyga), Łukasz Ekiert, Przemysław Pakuła; nie zagrali: Wojciech Walczak, Patryk Osiński, Waldemar Urbaniak

autor: ~kibic 2010-09-12 19:42:17

avatar bramkarz Malanowa porażka totalna. Żeby tak bronił jak gada...

autor: ~raba 2010-09-12 19:47:01

avatar dobrze ze jeszcze 7 punktów przewagi nad strefa spadkowa na ten sezon to utrzymanie sie to priorytet

autor: ~anonim 2010-09-12 20:07:09

avatar jak Ci sie nasz bramkarz nie podoba to przyjdz i pokasz co TY potrafisz zamiast tylke pisac na tym forum pajacu!!

autor: ~wyszyna 2010-09-12 20:10:00

autor: ~Gracz 2010-09-12 22:26:40

avatar Panowie wystarczy trochę powalczyć... i wszystko będzie dobrze...więcej motywacji i koncentracji i wejdziemy znowu w swój rytm...Uwierzmy w siebie i pokażmy co potrafimy...pozdro

autor: ~kibic Aklasyyy 2010-09-13 20:01:16

avatar Prowadzicie klasyfikacje krola strzelcow Tak to prowadzcie ją dokładniej bo są niedociagniecia brakuje zawodnikom niektórym bramek wiec mam nadzieje że to poprawicie pozdrawiam

autor: ksgrom 2010-09-13 20:53:54

Profil ksgrom w Futbolowo klasyfikacja na chwilę obecną jest po czwartej kolejce. Aktualnie zbieramy dane z piątej i wciąż czekamy na kontakt z Mąkolna

autor: ~snajper 2010-09-14 15:28:09

avatar powodzena w dalszej grze !! radek gdzies zgubił skuteczność

autor: ~franek dolas 2010-09-14 20:05:08

avatar panowie co z wami kurde;D

autor: ~Obserwator 2010-09-15 11:04:13

avatar Sędziowie pokrzywdzili Grom? co do tego spalonego to sędziowie podjeli słuszną decyzje. Przy strzałach Zwolińskiego i Kaczkowskiego to nie brak szczęścia tylko wyśmienita obrona bramkarza Baszty. Ogólnie mecz dobry. Z taką grą obie drużyny powinny zająć miejsca w pierwszej połówce tabeli. Pozdrawiam i powodzenia

autor: ~asd 2010-09-17 14:08:38

avatar Mecz wcale nie był dobry. Nudny jak flaki z olejem. Nic się nie działo praktycznie i bramki jeszcze takie szmaty, że masakra. Takie jest moje zdanie.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

www.malanow.pl

Gmina Malanów
(sponsor strategiczny wszystkich sekcji)

PPHU

JERZY KUBACKI

AUTO COMPLEX

DANIEL GRZYWACZ

Jardersport.pl - Wielkopolski Futbol

JARDERSPORT.PL
WIELKOPOLSKI FUTBOL

Peryferia Futbolu

OSiR Malanów

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie

Zostań sponsorem

Zostań sponsorem Klubu Sportowego Grom Malanów

Gorąco zachęcamy do sponsoringu naszego Klubu. Jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy, zarówno finansowej, jak i materialnej. Jako osoba prywatna lub właściciel firmy sam możesz zadecydować jakie fundusze przeznaczysz i na jaki cel mają zostać one spożytkowane.

Dodatkowo sponsoring naszego Klubu niesie za sobą inne korzyści, m.in.:
* reklamę w serwisie internetowym www.ksgrom.futbolowo.pl
* możliwość umieszczenia reklamy na plakatach informacyjnych oraz w mediach
* możliwość promocji firmy podczas meczów (poprzez bannery itp.)
oraz inne formy promocji, uzależnione od możliwości klubu i firmy

Jeśli chcesz zostać naszym sponsorem, prosimy o kontakt telefoniczny: 661 097 840

Klub Sportowy Grom Malanów
Ul. Parkowa 29, 62-709 Malanów