Grom Malanów - strona oficjalna

Sokoły Droszew 1:2 KS Grom Malanów
2021-06-16, 19:00:00
Boisko w Droszewie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

RKS Radliczyce 11:5 Prosna Chocz - Kwileń
Dragon Dzierzbin KS Grom Malanów
GKS Rzgów 4:4 Korona - Pogoń Stawiszyn
Piast Grodziec Orły Zagórów
Las Kuczków Jaskiniowiec Rajsko
LKS Godziesze 1966 1:7 Sokoły Droszew
Szczyt Szczytniki Huragan Szczury

Porażka w sparingu ze Zjednoczonymi

• autor: ksgrom, 2009-08-08 14:26
W rozegranym dzisiaj spotkaniu sparingowym Grom Malanów przegrał na własnym boisku z występującym na co dzień w konińskiej klasie okręgowej zespołem Zjednoczeni Rychwał 1-3 (0-1).

Od początku meczu zarysowała się znaczna przewaga zespołu z Rychwała, który rozpoczął od składnej akcji w ofensywie. W odpowiedzi Grom spróbował wrzutki w pole karne rywala, jednak z akcji nic nie wyszło. Na dodatek w starcu z rywalem urazu doznał Sebastian Płóciennik, którego zmienił Maciej Witkowski.

W zasadzie cała pierwsza część meczu opierała się na atakach Zjednoczonych i sporadycznych kontrataków Gromu. Najlepszą okazję miał chyba Maciej Witkowski, który jednak zepsuł strzał głową.

W 38. minucie gościom udało się nareszcie sforsować grającą dość poprawnie obronę Gromu - zawodnik gości uprzedził obrońcę i strzałem głową dał drużynie z Rychwała prowadzenie. Wcześniej plac gry opuścił Olaf Surdyga, którego zastąpił Piotr Ogrodowczyk. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Na drugą odsłonę Grom wybiegł bez zmian, pomijając oczywiście dwie wymuszone jeszcze w pierwszej połowie. Drugą połowę piłkarze Gromu rozpoczęli już pewniej i ich ataki stawały się śmielsze. Kilka minut po przerwie na boisko weszli Robert Jankowski i Łukasz Wejzer, którzy zamienili odpowiednio Filipa Surdygę i Łukasz Płóciennika.

W uderzeniu pozostawali jednak goście, którzy niejednokrotnie próbowali zaskoczyć Damiana Langę strzałami z dystansu oraz wrzutkami w pole karne. W 66. minucie wywalczyli rzut rożny. Po wrzutce w piłkę nie trafili dwaj obrońcy i zawodnik gości z najbliższej odległości pokonał bramkarza, który pozostał na linii bramkowej.

Jednak tym razem na odpowiedź Gromu nie trzeba było długo czekać. Trzy minuty później z lewej strony piłkę w pole karne wrzucił Mariusz Dróżdż, na siódmym metrze podbił ją Maciej Witkowski i pomimo obecności obrońcy strzałem nożycami umieścił piłkę pod poprzeczką bramki rywali.

Grom śmielej ruszył do przodu, konstruując akcje przede wszystkim lewą flanką. W 74. minucie strzelca bramki Witkowskiego zmienił Damian Musidlak, a w 82. Damian Przybylak zmienił aktywnego w tym meczu Rafała Gałężewskiego.

Goście jednak, choć spuścili z tonu, nadal atakowali bramkę Gromu, czego efektem była bramka w 85. minucie. Do końca spotkania oba zespoły próbowały jeszcze stworzyć sytuacje bramkowe, jednak ostatecznie Grom przegrał 1-3.

Mecz z bardziej wymagającym rywalem był okazją do wykrycia mankamentów w grze zespołu z Malanowa, by po ich przeanalizowaniu unikać ich w meczach o stawkę. Występ całego zespołu można ocenić jako poprawny.

Bramka dla Gromu: Maciej Witkowski (69')
Bramki dla Zjednoczonych: Dawid Sawa (38'), Kamil Markowski (66'), Maciej Laskowicz (85')
Skład Gromu: Damian Langa - Łukasz Płóciennik (50' Łukasz Wejzer), Olaf Surdyga (30' Piotr Ogrodowczyk), Kamil Witkowski, Marcin Myszyński, Filip Surdyga (50' Robert Jankowski), Karol Dróżdż, Radosław Zwoliński, Mariusz Dróżdż, Sebastian Płóciennik (5' Maciej Witkowski, 74' Damian Musidlak), Rafał Gałężewski (82' Damian Przybylak)
Skład Zjednoczonych: Patryk Klimkowicz - Konrad Dutkiewicz, Kamil Markowski, Tomasz Wajda, Błażej Podziński, Przemysław Pilch (46' Mateusz Laskowicz), Piotr Wejman, Dawid Płocharski, Mateusz Latański, Dawid Sawa (46' Krystian Małkowski), Maciej Laskowicz

autor: ~as 2009-08-10 14:36:31

avatar moglibyscie w koncu podac kadre na najblizszy sezon i zrobic nowa rubryke transfery kto przychodzi a kto odchodzi.

autor: ~ksgrom 2009-08-10 15:20:31

avatar kolego, niektóre zespoły dopiero co rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu, a my na cztery tygodnie mamy mieć opublikowaną ostateczną kadrę, abyś ty mógł ocenić czy są szanse na awans?

kadra oczywiście będzie, możliwe, że jeszcze przed następnym sparingiem. jeżeli jednak przyjrzysz się informacjom o poprzednich sparingach - kadra wiele różnić się nie będzie. co do zakładki transfery - owszem można, ale treści wiele tam nie będzie :)

proszę o jeszcze trochę cierpliwości :)

autor: ~as 2009-08-10 15:26:46

avatar ok. tylko pisalisci ostatnio ze kadra maila byc w tamtym tygodniu.  po sparingach wodac ze sie nie rozni. a co z wiatrowskim??

autor: ~ksgrom 2009-08-10 18:22:57

avatar Wiatrowski grał w Gromie w tamtej rundzie na zasadzie wypożyczenia. W tym sezonie najprawdopodobniej w Gromie nie zagra

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

www.malanow.pl

Gmina Malanów
(sponsor strategiczny wszystkich sekcji)

PPHU

JERZY KUBACKI

AUTO COMPLEX

DANIEL GRZYWACZ

Jardersport.pl - Wielkopolski Futbol

JARDERSPORT.PL
WIELKOPOLSKI FUTBOL

Peryferia Futbolu

OSiR Malanów

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie

Zostań sponsorem

Zostań sponsorem Klubu Sportowego Grom Malanów

Gorąco zachęcamy do sponsoringu naszego Klubu. Jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy, zarówno finansowej, jak i materialnej. Jako osoba prywatna lub właściciel firmy sam możesz zadecydować jakie fundusze przeznaczysz i na jaki cel mają zostać one spożytkowane.

Dodatkowo sponsoring naszego Klubu niesie za sobą inne korzyści, m.in.:
* reklamę w serwisie internetowym www.ksgrom.futbolowo.pl
* możliwość umieszczenia reklamy na plakatach informacyjnych oraz w mediach
* możliwość promocji firmy podczas meczów (poprzez bannery itp.)
oraz inne formy promocji, uzależnione od możliwości klubu i firmy

Jeśli chcesz zostać naszym sponsorem, prosimy o kontakt telefoniczny: 661 097 840

Klub Sportowy Grom Malanów
Ul. Parkowa 29, 62-709 Malanów