Grom Malanów - strona oficjalna

Strona klubowa

Patronat medialny

Jardersport.pl - Wielkopolski Futbol

JARDERSPORT.PL
WIELKOPOLSKI FUTBOL

Statystyki drużyny

Obługa medyczna

Iva PiT Piotr Itczak

Wyszukiwarka

Losowa galeria

Grom Malanów - Kasztelania II Brudzew (03-08-2011)
Ładowanie...

Ankiety

Jak oceniasz miniony sezon drużyny seniorów?


W rundzie wiosennej Grom

Wydarzenia

Powołanie dla Szymona Woźniaka

  • autor: ksgrom, 2014-08-27 20:18

Zawodnik sekcji Trampkarz Młodszy Szymon Woźniak otrzymał powołanie do kadry Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej (rocznik 2003) na towarzyski trójmecz z KKS-em Kalisz i Mieszkiem Gniezno. Miniturniej odbędzie się na stadionie przy ul. Dmowskiego w Koninie, zbiórka o godzinie 15:30.

Szymon jest jednym z 18 zawodników, którzy mają szansę na powołanie do kadry okręgu na turniej reprezentacji okręgów o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.


Aktualności

Kadry wszystkich sekcji na rundę jesienną sezonu 2014/2015

  • autor: ksgrom, 2014-08-28 18:05

Prezentujemy listy zgłoszeniowe wszystkich sekcji na rozpoczynającą się w najbliższy weekend rundę jesienną sezonu 2014/2015.

Seniorzy, klasa A grupa 2:

Łukasz Styś, Szymon Kamiński, Jacek Harasny, Piotr Ogrodowczyk, Łukasz Wejzer, Mateusz Wejman, Kamil Witkowski, Amadeusz Surdyga, Sebastian Walczak, Adam Zieliński, Kamil Kaczkowski, Filip Surdyga, Zachariasz Przygoński, Mateusz Kłodawski, Jakub Grzelczak, Mateusz Woźnicki, Zbigniew Kowalski, Radosław Zwoliński, Emil Harasny, Patryk Frątczak, Przemysław Pakuła, Krystian Kuligowski, Radosław Gruszczyński, Bartosz Tomczyk, Sebastian Płóciennik

oraz z drużyny juniorów: Mieszko Muszalski, Cezary Wągiel, Igor Marciniak, Jakub Styś, Patryk Pietrzak

Juniorzy Młodsi, klasa okręgowa grupa 2:

Patryk Rzepka, Wiktor Nowicki, Krystian Rzepka, Dominik Górski (wypożyczony z Tulisii Tuliszków), Igor Marciniak, Marcin Strupczewski, Jakub Styś, Bartosz Wojtczak, Kamil Chojnacki (wypożyczony z Orła Kawęczyn), Kacper Przybylak, Patryk Pietrzak, Adrian Potasiński, Mieszko Muszalski, Hubert Majcherek, Cezary Wągiel, Eryk Kominiarczyk, Michał Jenerowicz (wypożyczony z Orła Kawęczyn), Cezary Nizołęcki, Marcin Musiałowski, Mateusz Przybylak, Piotr Gruszczyński, Mikołaj Ekiert, Kacper Janicki

Trampkarze Młodsi, klasa okręgowa:

Jeremiasz Rosiak, Dawid Czerniak, Jakub Marek, Szymon Pawlak, Kacper Koszela, Szymon Woźniak, Krystian Dymarczyk, Maciej Marzuchowski, Paweł Filipowicz, Kewin Musiałowski, Filip Walczak, Kamil Rezler, Szymon Wasik, Jakub Baranowski, Dawid Gadzinowski, Igor Ressel, Maksymilian Filipowicz, Konrad Janiak, Patryk Jańczak, Eryk Urban, Adam Jarek

Orlicy, ?:

kadra wkrótce


Terminarz sekcji Junior Młodszy

  • autor: ksgrom, 2014-08-20 21:56

Wydział Gier Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej opublikował terminarz grupy 2 klasy okręgowej juniorów młodszych na rundę jesienną sezonu 2014/2015.

Mecze Gromu w rundzie jesiennej:

sobota, 6 września 2014: Grom Malanów - Górnik Kłodawa (godzina 16:00)
sobota, 13 września 2014: Straszkovia Straszków - Grom Malanów (godzina 16:00)
sobota, 20 września 2014: Grom Malanów - Olimpia Koło (godzina 11:00)
niedziela, 28 września 2014: Grom Malanów - Baszta Przedecz (godzina 16:15)
sobota, 4 października 2014: Orzeł Grzegorzew - Grom Malanów (godzina 10:00)
sobota, 11 października 2014: Grom Malanów - Błękitni Mąkolno (godzina 11:00)
sobota, 18 października 2014: Strażak Licheń Stary - Grom Malanów (godzina 13:00)
niedziela, 26 października 2014: Grom Malanów - Kasztelania Brudzew (godzina 11:00)
weekend 1-2 listopada: wolny termin
niedziela, 9 listopada 2014: Górnik Konin - Grom Malanów (godzina 11:00)


Terminarz sekcji Trampkarz Młodszy

  • autor: ksgrom, 2014-08-18 21:38

Wydział Gier Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej opublikował terminarz rundy jesiennej klasy okręgowej trampkarzy młodszych.

Mecze Gromu w rundzie jesiennej:

sobota, 30 sierpnia 2014: Grom Malanów - ZKS Zagórów (godzina 11:00)
weekend 6-7 września 2014: pauza
sobota, 13 września 2014: Grom Malanów - Victoria Września (godzina 11:00)
sobota, 20 września 2014: Olimpia II Koło - Grom Malanów (godzina 11:00)
sobota, 27 września 2014: Grom Malanów - Medyk Konin (godzina 11:00)
sobota, 4 października 2014: Sparta Konin - Grom Malanów (godzina 11:00)
sobota, 11 października 2014: Grom Malanów - Olimpia Koło (godzina 13:30)
niedziela, 19 października 2014: Tulisia Tuliszków - Grom Malanów (godzina 11:30)
sobota, 25 października 2014: Grom Malanów - GKS Sompolno (godzina 11:00)
weekend 1-2 listopada 2014: wolny termin
niedziela, 9 listopada 2014: Grom Malanów - Sokół Kleczew (godzina 11:00)
sobota, 15 listopada 2014: Wilki Wilczyn - Grom Malanów (godzina 13:00)


Znamy terminarz

  • autor: ksgrom, 2014-08-12 12:54

30 sierpnia rozpoczną się rozgrywki konińskiej klasy A. Podobnie jak przed rokiem zdecydowano się na utworzenie dwóch grup na tym poziomie rozgrywkowym. Grom Malanów ponownie znalazł się w grupie 2. Malanowianie swój pierwszy mecz rozegrają w niedzielę 31 sierpnia 2014 roku o 17:00 a ich rywalem będzie spadkowicz z klasy okręgowej - Wicher Dobra, z którym mierzyli się w miniony weekend w Pucharze Polski (ten mecz przegrali 1:4).

Mecze Gromu w rundzie jesiennej:

niedziela, 31 sierpnia 2014: Grom Malanów - Wicher Dobra (godzina 17:00)
niedziela, 7 września 2014: Górnik Wierzbinek - Grom Malanów (godzina 17:00)
niedziela, 14 września 2014: Grom Malanów - Teleszyna Przykona (godzina 17:00)
niedziela, 21 września 2014: Orzeł Kawęczyn - Grom Malanów (godzina 17:00)
niedziela, 28 września 2014: Grom Malanów - Baszta Przedecz (godzina 14:00)
niedziela, 5 października 2014: GKS Olszówka - Grom Malanów (godzina 16:00)
niedziela, 12 października 2014: Grom Malanów - Sparta Barłogi (godzina 16:00)
niedziela, 19 października 2014: Grom Malanów - SRW Łuczywno (godzina 15:00)
sobota, 25 października 2014: GKS Osiek Wielki - Grom Malanów (godzina 15:00)
niedziela, 2 listopada 2014: Grom Malanów - Nałęcz Babiak (godzina 14:00)
sobota, 8 listopada 2014: Kasztelania II Brudzew - Grom Malanów (godzina 13:00)


Porażka w pucharze

  • autor: ksgrom, 2014-08-10 19:16

W rozegranym dziś w Dobrej meczu I rundy Pucharu Polski na szczeblu Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Grom Malanów przegrał z tamtejszym Wichrem 1:4.

Honorową bramkę dla Gromu strzelił z rzutu karnego Kamil Kaczkowski.

Żółte kartki: Amadeusz Surdyga, Emil Harasny, Kamil Kaczkowski, Adam Zieliński

Grom: Szymon Kamiński - Sebastian Walczak (46' Jakub Grzelczak), Amadeusz Surdyga, Kamil Witkowski (46' Mateusz Wejman), Piotr Ogrodowczyk (83' Igor Marciniak), Zbigniew Kowalski, Zachariasz Przygoński, Mateusz Kłodawski (83' Jacek Harasny), Emil Harasny, Kamil Kaczkowski, Adam Zieliński; w składzie ponadto: Łukasz Styś, Patryk Frątczak, Mieszko Muszalski


I runda Pucharu Polski na szczeblu Konińskiego Okręgowego...

  • autor: ksgrom, 2014-08-09 21:36

Wyniki I rundy Pucharu Polski na szczeblu Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej:

sobota, 9 sierpnia 2014:

Górnik Kłodawa - GKS Osiek Wielki 3:1
bramki: Wiktor Zasada (dwie), Adrian Czernielewski - Krystian Żywanowski

Zjednoczeni Rychwał - Warta Helenów-Kramsk 0:0 karne 3:5

niedziela, 10 sierpnia 2014:

Wicher Dobra - Grom Malanów 4:1
bramki: Jakub Karpiński (dwie), Łukasz Człapa, Marek Górski - Kamil Kaczkowski (karny)

Mirek Adamów - Orły Huta Łukomska 0:5

GKS Rzgów - Warta Rumin 1:1 karne 2:1
bramki: Adam Grzechowski - Łukasz Zajączkowski

Baszta Przedecz - Błękitni Mąkolno 1:0
bramka: Patryk Barański

Czarni Ostrowite - Polonus Kazimierz Biskupi 1:2

GKS Olszówka - Orzeł Grzegorzew 2:8
bramki dla Orła: Marek Pluciński (trzy), Krzysztof Gnatowski (dwie), Kacper Świder (dwie), Dariusz Małachowski

Warta Pyzdry - Płomień Nekla 2:3
bramki: Krzysztof Kowalczykiewicz, Jacek Kurek - Jakub Cierpiszewski (dwie, jedna z karnego), Jakub Rudnicki

Czarni Brzeźno - Tulisia Tuliszków 3:2
bramki dla Czarnych: Radosław Olejniczak, Damian Tomczyk, Tomasz Markowski

Kasztelania Brudzew - Sparta Barłogi 2:3
bramki: Emil Kuster, Łukasz Cieślak - Daniel Szurgot, Kamil Szurgot, Sebastian Sędziak

Orlik Miłosław - Polanin Strzałkowo 1:6
bramki: Dawid Wielgosik - Sebastian Jasiak (dwie), Szymon Sobieraj, Paweł Jędrzejewski, Artur Głowacki, Bartosz Łysiak

GKS Sompolno - Nałęcz Babiak 4:4 karne 5:3
bramki: Michał Śmigielski (dwie), Przemysław Jankowski, Jakub Pietrzak - Michał Dębski (dwie), Dawid Krzyżanowski, Sebastian Sujewicz

Teleszyna Przykona - Warta Dobrów 0:3 (walkower)
gospodarze wycofali się z rozgrywek

Pary II rundy (20 sierpnia 2014):

Warta Krzymów - GKS Sompolno
Sparta Orzechowo - Orły Huta Łukomska
ZKS Zagórów - Polanin Strzałkowo
GKS Rzgów - Polonia Golina
Hetman Orchowo - Płomień Nekla
Wilki Wilczyn - Błękitni Helenów
Sparta Barłogi - Górnik Kłodawa
Baszta Przedecz - Orzeł Grzegorzew
Wicher Dobra - Warta Dobrów
Czarni Brzeźno - Polonus Kazimierz Biskupi


Baraż o utrzymanie w klasie A

  • autor: ksgrom, 2014-08-09 20:02

Występujące w zeszłym sezonie w grupie I konińskiej klasy A rezerwy Górnika Konin decyzją zarządu nie przystąpią do rozgrywek na tym poziomie w sezonie 2014/2015. W zaistniałej sytuacji Wydział Gier Konińskiego OZPN podjął decyzję o rozegraniu barażu pomiędzy dwie pierwotnie zdegradowanymi drużynami, które zajęły ostatnie miejsca w obu grupach klasy A 2013/2014 - Fanclubem Dąbroszyn i Górnikiem Wierzbinek. W rozegranym na neutralnym boisku w Koninie-Gosławicach meczu lepsi okazali się piłkarze tego drugiego klubu, wobec czego zapewnili sobie utrzymanie na tym poziomie rozgrywek w nadchodzącym sezonie.

Fanclub Dąbroszyn - Górnik Wierzbinek 5:6 pd. (1:4, 5:5)
bramki: Mateusz Borowski (dwie), Adam Lorent (dwie), Daniel Pięciak - Rafał Kujawa (trzy), Michał Pilewski (karny), Damian Korejwo


Przygotowania do nowego sezonu

  • autor: ksgrom, 2014-08-07 19:14

SENIORZY:

niedziela, 3 sierpnia: sparing 2x30 minut z sekcją Junior Starszy na boisku sportowym w Grąbkowie

niedziela, 10 sierpnia: spotkanie pucharowe z Wichrem Dobra na stadionie w Dobrej - przegrane 1:4 (bramka: Kamil Kaczkowski)

niedziela, 17 sierpnia: sparing z Dragonem Dzierzbin - zremisowany 2:2 (bramki: Filip Surdyga, Przemysław Pakuła)

JUNIORZY MŁODSI:

piątek, 1 sierpnia: sparing z sekcją Junior Starszy MKS Tur 1921 Turek na boisku sportowym w Grąbkowie - przegrany 3:7 (bramki: Mieszko Muszalski, Piotr Gruszczyński, Kacper Janicki)

niedziela, 3 sierpnia: sparing 2x30 minut z sekcją seniorów na boisku sportowym w Grąbkowie

czwartek, 7 sierpnia: sparing z sekcją seniorów Prosny Kalisz - przegrany 1:11 (bramka: Kacper Janicki)

czwartek, 14 sierpnia: sparing z sekcją seniorów KS Kamień - przegrany 2:6 (bramki: Piotr Gruszczyński, Kacper Przybylak)

czwartek, 21 sierpnia: sparing z sekcją Junior Młodszy CKS Zbiersk - przegrany 0:3

niedziela, 24 sierpnia: sparing z sekcją seniorów RKS Radliczyce - przegrany 3:4 (bramki: Kacper Janicki - dwie, Adrian Potasiński)

TRAMPKARZE MŁODSI

środa, 30 lipca: sparing z sekcją Młodzik Starszy MKS Tur 1921 Turek - wygrany 6:1 (bramki: Jakub Marek - dwie, Kewin Musiałowski - dwie, Szymon Woźniak, Jakub Baranowski)

środa, 20 sierpnia: sparing z sekcją Trampkarz Starszy Orzeł Kawęczyn - zremisowany 1:1 (bramka: Jakub Baranowski)

sobota, 23 sierpnia: sparing z sekcją Trampkarz Młodszy Tulisia Tuliszków - wygrany 2:0 (bramki: Szymon Woźniak - dwie)


Wicher Dobra rywalem w I rundzie okręgowego Pucharu Polski

  • autor: ksgrom, 2014-07-30 17:27

Spadkowicz z klasy okręgowej, Wicher Dobra, będzie rywalem Gromu Malanów w I rundzie Pucharu Polski na szczeblu Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Spotkanie zostanie rozegrane na obiekcie lokalnego rywala w niedzielę 10 sierpnia o godzinie 17:00. Zbiórka zawodników o 15:45 pod Urzędem Gminy w Malanowie.


Wicher Dobra i Tulisia Tuliszków w klasie A

  • autor: ksgrom, 2014-07-06 08:40

Wydział Gier Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej poinformował na stronie internetowej związku, iż tryumfator klasy okręgowej w minionym sezonie tj. Kasztelania Brudzew rezygnuje z awansu drużyny seniorów do IV ligi 2014/2015, wskutek czego do klasy A spada 14. drużyny rozgrywek - Wicher Dobra.

Drugim spadkowiczem jest inny zespół z powiatu tureckiego - Tulisia Tuliszków.

Oba zespoły mogą się pochwalić długim stażem na boiskach klasy okręgowej, z której w XXI wieku jeszcze nie spadły (Tulisia w sezonie 2007/2008 zaliczyła nawet krótki epizod w IV lidze, tryumfując wówczas też w Pucharze Polski na szczeblu okręgu).

Takie rozstrzygnięcia mogą sprawić, że z klasy A spadnie więcej drużyn - na decyzję związku będzie czekać zatem przedostatnia w klasie A Teleszyna Przykona.


Archiwum aktualności


Sponsorzy

www.malanow.pl

Gmina Malanów
(sponsor strategiczny wszystkich sekcji)

Reklama

OSiR Malanów

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie

Najbliższe spotkanie

Grom MalanówWicher Dobra
Grom Malanów   Wicher Dobra
2014-08-31, 17:00:00

boisko sportowe w Malanowie

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Wicher DobraGrom Malanów
Wicher Dobra 4:1 Grom Malanów
2014-08-10, 17:00:00
stadion piłkarski w Dobrej
    relacja »
spotkanie pucharowe

Wyniki

Mecze sparingowe
Wicher Dobra 4:1 Grom Malanów

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
SRW Łuczywno - Kasztelania II Brudzew
GKS Osiek Wielki - Nałęcz Babiak
Grom Malanów - Wicher Dobra
Orzeł Kawęczyn - Sparta Barłogi
Baszta Przedecz - Teleszyna Przykona
GKS Olszówka - Górnik Wierzbinek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 5, wczoraj: 925
ogółem: 1 145 728

statystyki szczegółowe

Logowanie