Grom Malanów - strona oficjalna

Strona klubowa

Patronat medialny

Jardersport.pl - Wielkopolski Futbol

JARDERSPORT.PL
WIELKOPOLSKI FUTBOL

Statystyki drużyny

Obługa medyczna

Iva PiT Piotr Itczak

Wyszukiwarka

Losowa galeria

Grom Malanów - Sparta Orzechowo (02-10-2011)
Ładowanie...

Ankiety

Jak oceniasz miniony sezon drużyny seniorów?


W rundzie wiosennej Grom

Wydarzenia

0:3 na inaugurację

  • autor: ksgrom, 2014-08-31 20:42

Porażką 0:3 zakończyło się dzisiejsze spotkanie 1. kolejki klasy A z Wicher Dobra. Uczciwie należy przyznać, że goście byli drużyną lepszą i co ważniejsze skuteczniejszą, jednak mecz mógł przebiegać inaczej - przede wszystkim spokojniej - gdyby arbiter główny Szelewski nie psuł widowiska słabym poziomem sędziowania. Szansa na przełamanie za tydzień w meczu z Górnikiem Wierzbinek.

w 83. minucie meczu czerwoną kartką za niesportowe zachowanie został ukarany zawodnik Gromu, Mateusz Wejman

więcej informacji wkrótce


Aktualności

Przegrana trampkarzy na początek zmagań ligowych

  • autor: ksgrom, 2014-08-30 13:21

Po ponad dwóch miesiącach przerwy wracamy do ligowej rzeczywistości. W pierwszym meczu tego sezonu sekcja trampkarz młodszy przegrała na własnym boisku z ZKS-em Zagórów 1:3 (1:1).

Bramkę dla zespołu prowadzonego przez Radosława Zwolińskiego zdobył Maciej Marzuchowski.


1. kolejka klasy A grupa 2

  • autor: ksgrom, 2014-08-30 09:19

Wyniki 1. kolejki konińskiej klasy A grupa 2:

sobota, 30 sierpnia 2014:

GKS Osiek Wielki - Nałęcz Babiak 3:2
bramki: Krystian Żywanowski, Daniel Kaszczyński (karny), Maciej Kawka - Sebastian Sujewicz (dwie, w tym jedna z karnego)

SRW Łuczywno - Kasztelania II Brudzew 2:5

niedziela, 31 sierpnia 2014:

Grom Malanów - Wicher Dobra 0:3

Orzeł Kawęczyn - Sparta Barłogi (17:00)

Baszta Przedecz - Teleszyna Przykona 3:4

GKS Olszówka - Górnik Wierzbinek (17:00)


1. kolejka klasy okręgowej trampkarzy młodszych

  • autor: ksgrom, 2014-08-30 09:18

Wyniki 1. kolejki konińskiej klasy okręgowej trampkarzy młodszych:

sobota, 30 sierpnia 2014:

Grom Malanów - ZKS Zagórów 1:3
bramka dla Gromu: Maciej Marzuchowski

Wilki Wilczyn - Sokół Kleczew (11:00)

Medyk Konin - GKS Sompolno (11:00)

Sparta Konin - Olimpia II Koło (13:00)

niedziela, 31 sierpnia 2014:

Olimpia Koło - Victoria Września (11:00)


Kadry wszystkich sekcji na rundę jesienną sezonu 2014/2015

  • autor: ksgrom, 2014-08-28 18:05

Prezentujemy listy zgłoszeniowe wszystkich sekcji na rozpoczynającą się w najbliższy weekend rundę jesienną sezonu 2014/2015.

Seniorzy, klasa A grupa 2:

Łukasz Styś, Szymon Kamiński, Jacek Harasny, Piotr Ogrodowczyk, Łukasz Wejzer, Mateusz Wejman, Kamil Witkowski, Amadeusz Surdyga, Sebastian Walczak, Adam Zieliński, Kamil Kaczkowski, Filip Surdyga, Zachariasz Przygoński, Mateusz Kłodawski, Jakub Grzelczak, Mateusz Woźnicki, Zbigniew Kowalski, Radosław Zwoliński, Emil Harasny, Patryk Frątczak, Przemysław Pakuła, Krystian Kuligowski, Radosław Gruszczyński, Bartosz Tomczyk, Sebastian Płóciennik

oraz z drużyny juniorów: Mieszko Muszalski, Cezary Wągiel, Igor Marciniak, Jakub Styś, Patryk Pietrzak

Juniorzy Młodsi, klasa okręgowa grupa 2:

Patryk Rzepka, Wiktor Nowicki, Krystian Rzepka, Dominik Górski (wypożyczony z Tulisii Tuliszków), Igor Marciniak, Marcin Strupczewski, Jakub Styś, Bartosz Wojtczak, Kamil Chojnacki (wypożyczony z Orła Kawęczyn), Kacper Przybylak, Patryk Pietrzak, Adrian Potasiński, Mieszko Muszalski, Hubert Majcherek, Cezary Wągiel, Eryk Kominiarczyk, Michał Jenerowicz (wypożyczony z Orła Kawęczyn), Cezary Nizołęcki, Marcin Musiałowski, Mateusz Przybylak, Piotr Gruszczyński, Mikołaj Ekiert, Kacper Janicki

Trampkarze Młodsi, klasa okręgowa:

Jeremiasz Rosiak, Dawid Czerniak, Jakub Marek, Szymon Pawlak, Kacper Koszela, Szymon Woźniak, Krystian Dymarczyk, Maciej Marzuchowski, Paweł Filipowicz, Kewin Musiałowski, Filip Walczak, Kamil Rezler, Szymon Wasik, Jakub Baranowski, Dawid Gadzinowski, Igor Ressel, Maksymilian Filipowicz, Konrad Janiak, Patryk Jańczak, Eryk Urban, Adam Jarek

Orlicy, ?:

kadra wkrótce


Powołanie dla Szymona Woźniaka

  • autor: ksgrom, 2014-08-27 20:18

Zawodnik sekcji Trampkarz Młodszy Szymon Woźniak otrzymał powołanie do kadry Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej (rocznik 2003) na towarzyski trójmecz z KKS-em Kalisz i Mieszkiem Gniezno. Miniturniej odbędzie się na stadionie przy ul. Dmowskiego w Koninie, zbiórka o godzinie 15:30.

Szymon jest jednym z 18 zawodników, którzy mają szansę na powołanie do kadry okręgu na turniej reprezentacji okręgów o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.


Terminarz sekcji Junior Młodszy

  • autor: ksgrom, 2014-08-20 21:56

Wydział Gier Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej opublikował terminarz grupy 2 klasy okręgowej juniorów młodszych na rundę jesienną sezonu 2014/2015.

Mecze Gromu w rundzie jesiennej:

sobota, 6 września 2014: Grom Malanów - Górnik Kłodawa (godzina 16:00)
sobota, 13 września 2014: Straszkovia Straszków - Grom Malanów (godzina 16:00)
sobota, 20 września 2014: Grom Malanów - Olimpia Koło (godzina 11:00)
niedziela, 28 września 2014: Grom Malanów - Baszta Przedecz (godzina 16:15)
sobota, 4 października 2014: Orzeł Grzegorzew - Grom Malanów (godzina 10:00)
sobota, 11 października 2014: Grom Malanów - Błękitni Mąkolno (godzina 11:00)
sobota, 18 października 2014: Strażak Licheń Stary - Grom Malanów (godzina 13:00)
niedziela, 26 października 2014: Grom Malanów - Kasztelania Brudzew (godzina 11:00)
weekend 1-2 listopada: wolny termin
niedziela, 9 listopada 2014: Górnik Konin - Grom Malanów (godzina 11:00)


Terminarz sekcji Trampkarz Młodszy

  • autor: ksgrom, 2014-08-18 21:38

Wydział Gier Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej opublikował terminarz rundy jesiennej klasy okręgowej trampkarzy młodszych.

Mecze Gromu w rundzie jesiennej:

sobota, 30 sierpnia 2014: Grom Malanów - ZKS Zagórów (godzina 11:00)
weekend 6-7 września 2014: pauza
sobota, 13 września 2014: Grom Malanów - Victoria Września (godzina 11:00)
sobota, 20 września 2014: Olimpia II Koło - Grom Malanów (godzina 11:00)
sobota, 27 września 2014: Grom Malanów - Medyk Konin (godzina 11:00)
sobota, 4 października 2014: Sparta Konin - Grom Malanów (godzina 11:00)
sobota, 11 października 2014: Grom Malanów - Olimpia Koło (godzina 13:30)
niedziela, 19 października 2014: Tulisia Tuliszków - Grom Malanów (godzina 11:30)
sobota, 25 października 2014: Grom Malanów - GKS Sompolno (godzina 11:00)
weekend 1-2 listopada 2014: wolny termin
niedziela, 9 listopada 2014: Grom Malanów - Sokół Kleczew (godzina 11:00)
sobota, 15 listopada 2014: Wilki Wilczyn - Grom Malanów (godzina 13:00)


Przygotowania do nowego sezonu

  • autor: ksgrom, 2014-08-17 19:14

SENIORZY:

niedziela, 3 sierpnia: sparing 2x30 minut z sekcją Junior Starszy na boisku sportowym w Grąbkowie

niedziela, 10 sierpnia: spotkanie pucharowe z Wichrem Dobra na stadionie w Dobrej - przegrane 1:4 (bramka: Kamil Kaczkowski)

niedziela, 17 sierpnia: sparing z Dragonem Dzierzbin - zremisowany 2:2 (bramki: Filip Surdyga, Przemysław Pakuła)

JUNIORZY MŁODSI:

piątek, 1 sierpnia: sparing z sekcją Junior Starszy MKS Tur 1921 Turek na boisku sportowym w Grąbkowie - przegrany 3:7 (bramki: Mieszko Muszalski, Piotr Gruszczyński, Kacper Janicki)

niedziela, 3 sierpnia: sparing 2x30 minut z sekcją seniorów na boisku sportowym w Grąbkowie

czwartek, 7 sierpnia: sparing z sekcją seniorów Prosny Kalisz - przegrany 1:11 (bramka: Kacper Janicki)

czwartek, 14 sierpnia: sparing z sekcją seniorów KS Kamień - przegrany 2:6 (bramki: Piotr Gruszczyński, Kacper Przybylak)

czwartek, 21 sierpnia: sparing z sekcją Junior Młodszy CKS Zbiersk - przegrany 0:3

niedziela, 24 sierpnia: sparing z sekcją seniorów RKS Radliczyce - przegrany 3:4 (bramki: Kacper Janicki - dwie, Adrian Potasiński)

TRAMPKARZE MŁODSI

środa, 30 lipca: sparing z sekcją Młodzik Starszy MKS Tur 1921 Turek - wygrany 6:1 (bramki: Jakub Marek - dwie, Kewin Musiałowski - dwie, Szymon Woźniak, Jakub Baranowski)

środa, 20 sierpnia: sparing z sekcją Trampkarz Starszy Orzeł Kawęczyn - zremisowany 1:1 (bramka: Jakub Baranowski)

sobota, 23 sierpnia: sparing z sekcją Trampkarz Młodszy Tulisia Tuliszków - wygrany 2:0 (bramki: Szymon Woźniak - dwie)

czwartek, 28 sierpnia: sparing z sekcją Trampkarz Młodszy Tulisia Tuliszków - wygrany 4:1 (bramki: Szymon Woźniak - dwie, Kewin Musiałowski, Jakub Marek)


Znamy terminarz

  • autor: ksgrom, 2014-08-12 12:54

30 sierpnia rozpoczną się rozgrywki konińskiej klasy A. Podobnie jak przed rokiem zdecydowano się na utworzenie dwóch grup na tym poziomie rozgrywkowym. Grom Malanów ponownie znalazł się w grupie 2. Malanowianie swój pierwszy mecz rozegrają w niedzielę 31 sierpnia 2014 roku o 17:00 a ich rywalem będzie spadkowicz z klasy okręgowej - Wicher Dobra, z którym mierzyli się w miniony weekend w Pucharze Polski (ten mecz przegrali 1:4).

Mecze Gromu w rundzie jesiennej:

niedziela, 31 sierpnia 2014: Grom Malanów - Wicher Dobra (godzina 17:00)
niedziela, 7 września 2014: Górnik Wierzbinek - Grom Malanów (godzina 17:00)
niedziela, 14 września 2014: Grom Malanów - Teleszyna Przykona (godzina 17:00)
niedziela, 21 września 2014: Orzeł Kawęczyn - Grom Malanów (godzina 17:00)
niedziela, 28 września 2014: Grom Malanów - Baszta Przedecz (godzina 14:00)
niedziela, 5 października 2014: GKS Olszówka - Grom Malanów (godzina 16:00)
niedziela, 12 października 2014: Grom Malanów - Sparta Barłogi (godzina 16:00)
niedziela, 19 października 2014: Grom Malanów - SRW Łuczywno (godzina 15:00)
sobota, 25 października 2014: GKS Osiek Wielki - Grom Malanów (godzina 15:00)
niedziela, 2 listopada 2014: Grom Malanów - Nałęcz Babiak (godzina 14:00)
sobota, 8 listopada 2014: Kasztelania II Brudzew - Grom Malanów (godzina 13:00)


Porażka w pucharze

  • autor: ksgrom, 2014-08-10 19:16

W rozegranym dziś w Dobrej meczu I rundy Pucharu Polski na szczeblu Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Grom Malanów przegrał z tamtejszym Wichrem 1:4.

Honorową bramkę dla Gromu strzelił z rzutu karnego Kamil Kaczkowski.

Żółte kartki: Amadeusz Surdyga, Emil Harasny, Kamil Kaczkowski, Adam Zieliński

Grom: Szymon Kamiński - Sebastian Walczak (46' Jakub Grzelczak), Amadeusz Surdyga, Kamil Witkowski (46' Mateusz Wejman), Piotr Ogrodowczyk (83' Igor Marciniak), Zbigniew Kowalski, Zachariasz Przygoński, Mateusz Kłodawski (83' Jacek Harasny), Emil Harasny, Kamil Kaczkowski, Adam Zieliński; w składzie ponadto: Łukasz Styś, Patryk Frątczak, Mieszko Muszalski


Archiwum aktualności


Sponsorzy

www.malanow.pl

Gmina Malanów
(sponsor strategiczny wszystkich sekcji)

Reklama

OSiR Malanów

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie

Najbliższe spotkanie

Górnik WierzbinekGrom Malanów
Górnik Wierzbinek   Grom Malanów
2014-09-07, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Grom MalanówWicher Dobra
Grom Malanów 0:3 Wicher Dobra
2014-08-31, 17:00:00
boisko sportowe w Malanowie
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
SRW Łuczywno 2:5 Kasztelania II Brudzew
GKS Osiek Wielki 3:2 Nałęcz Babiak
Grom Malanów 0:3 Wicher Dobra
Orzeł Kawęczyn Sparta Barłogi
Baszta Przedecz 3:4 Teleszyna Przykona
GKS Olszówka Górnik Wierzbinek

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Kasztelania II Brudzew - GKS Osiek Wielki
Wicher Dobra - SRW Łuczywno
Teleszyna Przykona - GKS Olszówka
Sparta Barłogi - Nałęcz Babiak
Górnik Wierzbinek - Grom Malanów
Orzeł Kawęczyn - Baszta Przedecz

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 390, wczoraj: 1013
ogółem: 1 148 568

statystyki szczegółowe

Logowanie